About Us

Noyanlar Emlak hakkında öğrenmek istedikleriniz
Hayalinizdeki ile buluşturmak için buradayız!

40 Yılı Aşkın Deneyim

Şirketimiz, kuruluşundan bu yana birçok yönden gelişmiştir. Alanındaki 40 yılı aşkın bir süreye dayanan tecrübesiyle Noyanlar Şirketler Grubu, emlak ile ilgili tüm konularda profesyonel hale gelmiştir.

Engin Hizmetler

Müşterilerimizin içlerinin her zaman rahat olması için,onlara satış öncesi ve sonrası olmak üzere çeşitli hizmetler sunmaktayız.

Taahhüt ve Memnuniyeti

Noyanlar Grubu, müşterilerimizin bakım ve memnuniyetini üstlenmeyi taahhüt etmektedir. Tüm satın alma ve geliştirme aşamalarında keyifli bir deneyim sunmaya ve tüm müşterilerimizin beklentilerini karşılamaya gayret gösteriyoruz.

PROFESYONEL & ETKİLİ EMLAK DANIŞMANLIĞI

Kuzey Kıbrıs'ta satılık geniş yelpazedeki ev, daire, bungalov, arazi ve her türlü mülkü bulabilirsiniz.

Size özel sıcak bir yer hazırladık.

Noyanlar Şirketler Grubu, sadece Kuzey Kıbrıs'taki inşaat ve proje geliştirmenin yanı sıra profesyonel ve etkili emlak danışmanlığı ve sunduğu ilgili hizmetlerle de saygınlık kazanmıştır.

Noyanlar Emlak, Kuzey Kıbrıs'ın en tercih edilen yerlerinde en seçkin mülkleri sunmaktadır. Yeni bir ev kiralamak ya da işiniz için bir mekan arıyorsanız, Kuzey Kıbrıs’ın en arzu edilen yerlerinde villa, penthouse, apartman daireleri, dükkanları, ofisleri ve arsaları Noyanlar Emlak’ta bulabilirsiniz.

Kuzey Kıbrıs'ta kiralık veya satılık mülkleri rekabetçi fiyatlar ile sağlıyoruz.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.

Ekibimiz

Özder Özbulut

Emlak Danışmanı

Emil Bayramlı

Emlak Danışmanı

Derviş Rıza

Yetkili